Facebook
WhatsApp

VIDEO/ Çfarë ndodhi! Kiara Tito përfundon në spital, Luiz Ejlli: Më mbuluan djersët

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një ndër çiftet më të dashur të publikut. Së fundmi Luizi ka publikuar një video në Instastory ku ka treguar se Kiara ndodhet në spital.

Luizi ka sqaruar se Kiara është prekur nga një virozë duke theksuar se nuk ka ardhur momenti që të lind bebushja.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al