Facebook
WhatsApp

VIDEO/ “Jam e martuar…”, i bëjnë kërcim sensual ja reagimi epik i Françeskës

Dita e sotme ka nisur me shumë energji pozitive në shtëpi e banorët kanë kërcyer nën ritmet e këngëve të ndryshme të vendosura në sfond nga Vëllai i Madh.

Françeska shprehet se nuk ka njeri që kërcen më bukur se ajo dhe në ato momente pranë saj shkon Erjola e cila bën lëvizje sensualedhe Françeska në sensin e shakasë i thotë të përmbahet se është e martuar.

Françeka: Ça po ndodh, ça po ndodh? Ua, ua, ua, jam e martuar

 

https://www.instagram.com/reel/C6VzHLyMO_L/?utm_source=ig_embed&ig_rid=83bb8bbb-919d-4dfb-ac4b-b936e370fe05

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al