Facebook
WhatsApp

VIDEO-Luizi, Kiara dhe vajza e vogël shfaqen “live”, ‘thyejnë’ Instagramin me 42 mijë ndjekës

Luizi dhe Kiara kanë vendosur të hyjnë “live” sot nga spitali ku Kiara bëri lindjen e vajzës.

Çifti ka prezantuar edhe Lunën e vogël, që erdhi në jetë dje më 30 prill.

Luizi hyri live në Instagram, me një audiencë prej 42 mijë ndjekësish që e ndoqën çiftin dhe të voglën e tyre, Luna Mari Ejlli.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al