Facebook
WhatsApp

VIDEO/ “Më more mësysh”, Ilnisa rrëzohet në kuzhinë

Ilnisa u rrëzua aksidentalisht, teksa i drejtohej tavolinës së ngrënies në kuzhinë, ku ndodhej edhe Meritoni. Banorja rrëshqiti dhe humbi ekuilibrin dhe partneri i saj e pyeti nëse u lëndua. Moderatorja u përpoq ta kalonte situatën me humor, teksa i tha Meritonit se e mori mësysh.

Dy konkurrentët kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit duke shijuar romancën që nga spektakli i mbrëmshëm, kur “Vëllai i Madh” u hoqi dënimin që i kërkonte të ruanin distancën.

https://www.instagram.com/reel/C5BOlU3MSeM/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al