Facebook
WhatsApp

Video/ Ndjekësit nxjerrin ‘zbuluar’ produksionin e BBV, kapin skemën e goglave për finalistët

Mbrëmjen e djeshme, Ledioni iu bëri të ditur finalistëve se do të ndahen në çift; zgjedhje që do të bëhet nëpërmjet disa goglave dhe mes çifteve do të ketë nominim “kokë më kokë”.Kështu në studio mbëriti edhe globi me gogla, brenda të cilave ndodheshin emrat e secilit finalist. Arbër Hajdari u thirr nga Ledioni për të bërë përzierjen e goglave.

Ky moment duket se ka ngritur mjaft dyshime në rrjet mbi vërtetësinë e zgjedhjeve, teksa një llogari në TikTok edhe e ka vërtetuar këtë.

@klarsu1

A esht me te futur kjo puna e topave apo jo ? 😂 #bigbrothervipalbania #fypシ゚viral #for you page #albanian #bigbrother #shqip #tirana @andreaaaaaaa80

♬ original sound – Karla15

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al