Facebook
WhatsApp

VIDEO-“Në p**** s***”/ Gloria Meshi harron se ka mikrofon shpërthen me fjalor banal ndaj Baby G

Raporti mes Gloria Meshit dhe Baby G në Ferma Vip duke se nuk është i mirë. Së fundmi në rrjete sociale është bërë virale një video e Gloria Meshit e cila shpreht me fjalë banale ndaj Baby G

“Me ba pordhë dhe Baby G në p**** s***”-shprehet Gloria e cila sapo është kujtuar se ka mikrofonin ndezur është penduar për shprehjen.

Ndërsa Dionis Biba i cili ndodhej në ato momente pranë Gloria ka nisur të qesh.

Shikoni videon këtu

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al