Facebook
WhatsApp

VIDEO-Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

Jetmir Salaj është larguar me vullnet të plotë mbrëmjen e sotme nga shtëpia e ‘BBV3’.

Teksa doli i revoltuar ng shtëpia, ish-banori pati një përplasje dhe me opinionistët në studio së bashku me moderatorin Ledion Liço, ku ky i fundit e ftoi Jetmirin të largohej prej studios.

Pas largimit nga studio, Jetmiri zhvilloi një video live në llogarinë e tij personale të Instagram-it, teksa paralajmëroi se shumë shpejt do të tregoj të gjitha të vërtetat dhe padrejtësitë që i janë bërë gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al