Facebook
WhatsApp

Video/ Romeo dhe Heidi shfaqen në Times Square

Dy banorët e Big Brother Vip Heidi dhe Romeo, të cilët fansat pretendojnë se janë një çift janë shpallur kryefjala e edicionit të tretë të BB në një reklamë të sponsporizuar në Times Square në New York.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al