Facebook
WhatsApp

VIDEO-Romeo i mërzitur: Më bënë jo burrë/ Ja reagimi i Heidit

Teksa qëndronte në ambientet e jashtme të shtëpisë dhe larg banorëve të tjerë, Romeo është shfaqur paksa i mërzitur.

Kjo gjë siç duket ka rënë në sy të partneres së tij, Heidit, e cila i është afruar dhe e ka pyetur se çfarë e shqetësonte.

Romeo i shprehet se është prekur nga fakti se e kanë quajtuar ‘i pa burrë’.

Pjesë nga biseda:

Heidi: Pse je kaq i mërzitur?

Romeo: Më bënë jo burrë o zemër asgjë, ka ndonjë gjë të bukur?

Heidi: Për mua nuk vlen ajo.

Romeo: Për mua vlen.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al