Facebook
WhatsApp

VIDEO-Si asnjëherë më parë, ja kush e shoqëroi Xhensilën në koncert

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka performuar mbrëmjen e djeshme në Divjakë.

Por si asnjëherë më parë, në koncertin e saj kishte një e ftuar speciale.

Ajka, vajza e saj është shfaqur pranë Xhensilës teksa kjo e fundit e ka marrë në krahë dhe e ka ngjitur në skenë, një video e cila është bërë virale në rrjet.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al