Facebook
WhatsApp

VIDEO-Vëllai i Jul Dedës shpërthen keq ndaj Ori Nebijajt: Nëse ke nevojë për burrë…

Vëllai i Jul Dedës ka bërë një reagim të ashpër në rrjete sociale ndaj opinionistes së Big Brother Vip Ori Nebijaj pasi komentoj deklaratën e Julit që i drejtohej Heidit duke i thënë: Të duhet një burrë, jo një kalama budalla.

Mario Deda është shprehur se Ori e komentoi gabim pasi Juli është shprehur se Heidi atë që ka në krah i sillet si kalama dhe ka nevojë ta bëj pak më të rritur.

Duke qenë se Ori nuk e ka kuptuar mirë deklaratën e Julit, vëllai i tij e ka pyetur mos ka nevojë burrë opinoinistja.

 

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al