Facebook
WhatsApp

Vjen në jetë bebushja e Maluma-s👼🏻

Artisti i njohur është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij Susana ka sjellë në jetën vajzën e tyre ditën e djeshme, të cilët e kanë pagëzuar me emrin Paris Londonño ‘Më 9 Mars në orë 8:23. Lindi dashuria e jetës sonë! Paris Londoño Gómez. Faleminderit të gjithëve për mesazhet dhe urimet tuaja!
Susana: Faleminderit që përmbushe endrrën time më të madhe për të qenë baba, nuk do ta harroj kurrë këtë moment.’ ❤️

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al