Facebook
WhatsApp

Zbulohet zyrtarisht data e nisjes së “Ferma VIP”

Formati i shumëpritur “Ferma VIP”, interesi për të cilin ka qenë i shumtë që nga bërja publike për herë të parë në Shqipëri, zbulon zyrtarisht datën e startimit.

Më 22 mars të gjithë shqiptarët do të kenë mundësi të ndjekin VIP-at në dy kanalet “Tring” dhe “Vizion Plus”. Duke filluar që nga 22 marsi, fermerët më VIP në Shqipëri do të keni mundësi t’i ndiqni “live” 24 orë në “Tring”.

 

https://www.instagram.com/reel/C4TRGc-N60A/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al