Facebook
WhatsApp

“Zemra, jam copash”, ndahen Romeo dhe Heidi?

Ditën e sotme çifti i “BBV3”, Heidi dhe Romeo, kanë biseduar me njëri-tjetrin në lidhej me ndjenjat e tyre, ku dhe janë përlotur. Kjo për shkak të një keqkuptimini që kanë patur sot gjatë ditës. Romeo u shpreh se ka ndjesinë se gjërat nuk po shkojnë siç duhet dhe se kërkon ta kuptojë më tepër. Heidi nga ana tjetër u shpreh se ndjehet keq që Romeo mendon se ndjenjat e saj nuk janë reale.

Një pjesë nga biseda:

Heidi: Si mund ta thuash këtë? Si ta zë goja?

Romeo: Sepse kam ndjesinë dhe fakte.

Heidi: Çfarë ndjesie që nuk të dua unë ty? Je gabim. Se di si ta zë goja.

Romeo: Zemra, jam copash.

Heidi: Pse unë jam mirë? Jam totalisht akull. Se di si ta zë goja.

Romeo: E bën çdo ditë e më shumë.

Heidi: Çdo ditë e më shumë?! Unë dua siguri dhe ti më thua këtë. Ndoshta dua më shumë siguri. Dua dhe më shumë se kam. Më duket sikur mi hedh të gjitha poshtë. Sinqerisht ta them.

Romeo: Pse unë nuk po flas sinqerisht?

Heidi: Ndjehem shumë idiote.

Romeo: Pse? Meqë thua i kam hedhur poshtë, po ti çfarë bëre dje, pardje.

Heidi: Unë dua siguri. Ti nuk më kupton fare.

Romeo: Po ti mua po më kupton. Mos ndoshta dua edhe unë të kuptohem.

Heidi: Ik tani bëj çfarë të duash

https://www.youtube.com/watch?v=k_4w5OHw1XU&t=2s

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al